Dazya Dance Camp 2023

03.08.2023

Posledný júlový týždeň patril nášmu milovanému DAZYA DANCE CAMPU. Šesť pretancovaných dní v obklopení krásnej prírody a v spoločnosti úžasnej mládeže a detí, ktoré milujú tanec. 

SPOLU sme zažili:* tanečné lekcie so známym tanečníkom Marekom Homolom "Marow" z The Pastels * tanečné lekcie s talentovanou tanečníčkou Klárou Kerešovou z Ladylicious a KRS Movement * lekcie tanca a flexibility s našou trénerkou Daškou Nemcovou* tréningy pilatesu s fyzioterapeutkou Katkou Klátikovou * rôzne aktivity, v ktorých sme posilňovali tímového ducha, spolupatričnosť, sebarozvoj a umelecké cítenie * kúpali sme sa v bazéne * súťažili sme v rôznych tanečných disicplínach * zabávali sme sa párty v téme "Indiáni".

Bol to týždeň, na ktorý budeme s láskou v srdci a s úsmevom na perách spomínať celý život. Tento projekt sa uskutočnil aj VĎAKA podpore Trenčianskeho samosprávneho kraja. Touto cestou by sme radi poďakovali aj poslancovi TSK Jozefovi Stopkovi. 

Ďalej ĎAKUJEME mestu Handlová, o.z. DAZYA a Róbert Nemec Videomaker a jedno O B R O V S K É Ď A K U J E M E patrí všetkým "DAZYA CAMPEROM" a ich rodičom, ktorí boli súčasťou 11.ročníka DAZYA DANCE CAMPU. 

#wearedazya

Fotogalériu a teda 600 fotiek nájdeš TU.